Ładowanie Wydarzenia

Biznes po Kaszubsku & W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch Biznesowy

Olivia Business Center SKY CLUB 12 piętro

Grunwaldzka 472 a
Gdańsk,Poland

Kiedy

Block your calendar on - 2023-02-23
2023-02-23 @ 17:00 - 22:00

Event description

When
Organizer
Grzegorz Gosk
ZAPROSZENIE: 23.II.2023 – Biznes po Kaszubsku & W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch Biznesowy
Dzień dobry, w naprawdę wolnej chwili zapraszamy Was na wydarzenie, które odbędzie się pod hasłem „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch Biznesowy”. Będzie to okazja abyście podzielili się z nami wszystkimi w jaki sposób dbacie o swoje zdrowie przede wszystkim fizyczne, ale i psychiczne. Będziemy rozmawiać o tym jak dieta wpływa na nasze życie, ale też prowadzenie działalności gospodarczej. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby powiedzieć o tym czy stosujcie suplementy, jak tak to jakie. Jakie macie pomysły swoje patenty oraz doświadczenia w odżywianiu oraz w dostarczaniu niezbędnych do życia składników odżywczych z innych źródeł. Dla chętnych oczywiście będziemy poruszać tematykę naszej aktywności fizycznej, czy uprawiacie jakieś dyscypliny sportu, gdzie trenujecie jak trenujecie czy korzystacie z pomocy fachowców trenerów dietetyków, czy stosujecie diety pudełkowe, jakich kosmetyków używacie, gdzie i czym jeździcie. Gdzie wypoczywacie i gdzie ładujecie swoje życiowe baterie. W jaki sposób budujecie swoją odporność, czy się badacie, jak radzicie sobie ze stresem. Odpowiemy na pytanie w jaki sposób nasz styl życia, wysiłek fizyczny wpływa pozytywnie na nasz biznes, rodzinę, przyjaciół i jakie z tego powodu mamy korzyści nie tylko finansowe…?
Dlatego to właśnie dla Was przygotowaliśmy specjalną formułę spotkania Biznes po Kaszubsku, tym razem zamiast prezentacji, paneli, wywiadów proponujemy aby każdy z Was miał swoje przysłowiowe „5” minut do zaprezentowania się na scenie przed wszystkimi zaproszonymi gośćmi.
Korzyści jakie daje taka formą spotkanie to możliwość przełamania strachu przed wystąpieniami publicznymi, mamy szansę aby za jednym razem o naszych sprawach dowiedziała się znacznie większa grupa odbiorców
Jak to zrobić:
Przynosimy ze sobą na spotkanie wizytówki a dwie z nich wrzucamy do specjalnie przygotowanej szklanej kuli, kartkę papieru oraz długopis abyśmy mogli robić sobie notatki. Będą dwa bloki prezentacji po 55 min. Prowadzący będzie losował wizytówkę i o osoba wylosowana szybciutko biegnie bo scena należy do niej.
Podczas prezentacji „Każdy ma swoje 5 minut w życiu” przyjmujemy taką formułę wypowiedzi w kolejności:
1. Powiedz o swoich słabościach, kompleksach – czas operacyjny 30 sek
2. Powiedz o swoich pasjach, hobby – czas operacyjny 30 sek
3. Powiedz jak dbasz o zdrowie – czas operacyjny 45 sek
– co jesz?
– gdzie trenujesz?
– jak odpoczywasz?
4. Co robisz zawodowo – czas operacyjny 30 sek
– co potrzebujesz, kogo lub czego szukasz
– jak Ty możesz pomóc innym
Działamy w myśl zasady myśl globalnie kupuj lokalnie, bo w grupie jesteśmy niepokonani
Agenda spotkania:
17:00 do 18:00 – Networking, Expo
18:00 do 19:00 – „Każdy ma swoje 5 minut w życiu”
19:00 do 19:30 – Networking, Expo
19:30 do 20:30 – „Każdy ma swoje 5 minut w życiu”
20:30 do 21:00 – Networking, Expo
21:00 do 21:30 – Prezentacje Biznesowe
21:30 do 22:00 – Loteria Wizytówkowa
22:00 do 04:00 – After Party
Cel naszego spotkanie biznesowego
Zebrać w trakcie spotkania jak największą liczbę wizytówek. Podczas loterii wizytówkowej dla osób z największą liczbą zebranych kontaktów będą przygotowane niespodzianki. Warunkiem otrzymania nagrody jest pokazanie owych wizytówek oraz wyrywkowo powiedzenie o tym czego potrzebują i czego szukają trzej przedsiębiorcy z tych zebranych wizytówek.
Jeżeli zostaniesz w domu na pewno masz rację, jeżeli przyjdziesz na spotkanie też będziesz miał rację, jakąkolwiek decyzję podjedziesz wiedz jedno na pewno będziesz miał racje. Życzymy wielu sukcesów zawodowych i do zobaczenia na szczycie…?
WAŻNE:
Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia. Twoja obecność na wydarzeniu jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku w relacjach ze spotkania.
Nie zapomnij garści dobrego humoru oraz entuzjazmu …?
Jeżeli chcesz zaistnieć na wydarzeniu jako WYSTAWCA i postawić swój roll up lub zbudować stoisko firmowe i zostać PARTNEREM WYDARZENIA to zgłoś się do mnie na: [email protected]
Link do biletów: https://app.evenea.pl/…/bpok-w-zdrowym-ciele-zdrowy…/
Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/510201701030671
Relacje z naszych wydarzeń:
https://www.facebook.com/kaszubskibiznes/
https://www.facebook.com/Kaszubski-Klub-Biznesu-496297420762682/
https://www.facebook.com/Biznes-po-Kociewsku-1947565998827280/
https://www.facebook.com/grzegorz.gosk
Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Gosk
Gospodarz
Tel: 501-871-178
E-mail: [email protected]
Start
O Nas
Nasz sklep
Szukaj