Sekrety wołowiny – kolacja z warsztatami

Restauracja Wołowina House

ul. Gdyńska 15
Miszewko,pomorskiePoland

Data i godzina

Block your calendar on - 2024-03-01
2024-03-01 @ 18:00 - 21:00

Event description

Przyłącz się do naszych warsztatów kulinarnej przygody z wołowiną!

Zapraszamy na V edycję, kolacji biznesowej „WSPIERAMY BIZNES W POLSCE”

Zapach, smak, zadowolenie, tym razem w odsłonie ze stekami. Smakowita uczta na żywo.
Dowiesz się więcej jak przyrządzać steki.

Każdy posiłek staje się ciekawym doświadczeniem! Tym razem spotkamy się w urokliwym miejscu na Kaszubach Restauracja Wołowina House.

Atrakcje wieczoru to:

– przystawka

– live cooking z wykorzystaniem kamienia lawowego – poprowadzi szef kuchni Roman. Opowie o rodzaju mięsa, stopnie wysmażenia steka z czym podawać.

– deser, kawa, herbata, napoje

– przedstawienie każdego uczestnika

– networking

Dbamy o zaproszonych gości, stwarzając dobrą atmosferę, trzydaniową kolację, licytację na cele statutowe fundacji, sesję fotograficzną, wideo oraz networking. Organizowana przez nas kolacja to niepowtarzalna okazja do budowania relacji biznesowych. Podczas sesji networkingowych poznasz ciekawych ekspertów, partnerów oraz potencjalnych klientów. Business- Networking. Umożliwiamy dostęp do nowych rynków. Prowadzisz firmę i chcesz się szerzej zaprezentować zapraszamy do rozmowy. Dochód z kolacji przeznaczony jest na cele statutowe fundacji.

Bilety/Cegiełki zakupisz na stronie:

Nasz sklep